Co u
wybITnych?

Film zespołu Global Collaboration Services and Operations

Czas poznać zespół Global Collaboration Services Operations. Zobaczcie video, które przygotowali pracownicy.

Poznań Business Run

Promowanie zdrowego i proaktywnego stylu życia jest dla nas bardzo ważne. Tym razem zapraszamy do relacji z charytatywnego biegu, w którym licznie brali udział pracownicy GSK IT.

Latem nie zamykamy się w biurze!

GSK IT jest firmą, która dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich pracowników na wiele sposobów. Zobaczcie, jak pracując w naszym centrum możecie spędzić przerwy lub w jakich nietypowych miejscach zorganizować spotkanie zespołowe.

Mamo, pracuj, jeśli chcesz w IT!

Jedną z inicjatyw, którą wspiera GSK IT jest pomoc w powrocie na rynek pracy kobietom m.in. po urlopie macierzyńskim. W tym celu w kwietniu i w maju zorganizowaliśmy kilka spotkań wraz z Fundacją Mamo, pracuj jeśli chcesz w IT.

Spring Event w GSK IT

W maju i w czerwcu w GSK IT wielu naszych pracowników angażuje się w Spring Event. To cykl wydarzeń, który daje możliwość lepszego poznania się i zintegrowania między zespołami. To także świetna okazja, aby zdobyć nowe kompetencje poprzez udział w licznych warsztatach czy włączenie się w działalność charytatywną.

GSK najbardziej pożądanym pracodawcą w branży farmaceutycznej!

W opublikowanym właśnie raporcie Antal "Najbardziej Pożądani Pracodawcy" GSK zdobyła 1. miejsce wśród firm farmaceutycznych w Polsce.