Co u
wybITnych?

Rozwój Centrum Usług Biznesowych i podpisanie umowy Politechniką Poznańską

W poznańskim Centrum Usług Biznesowych GSK IT odbyła się konferencja prasowa z udziałem wiceministra rozwoju Tadeusza Kościńskiego, Ambasadora Brytyjskiego Jonathan Knotta, przedstawicieli władz Poznania i zarządu GSK oraz rektora Politechniki Poznańskiej. Powodem spotkania był dynamiczny rozwój GSK IT oraz podpisanie porozumienia pomiędzy GSK a Politechniką Poznańską w zakresie rozwoju technologii sztucznej inteligencji.

Akcja zbiórki krwi w GSK IT

Pomagać innym można na wiele sposób. Jednym z darów, który niewiele kosztuje, a może uratować ludzkie życie jest wzięcie udziału w zbiórce krwi. Właśnie dlatego 28 i 29 września 2017 roku w naszym centrum zorganizowaliśmy wydarzenie „Blood Donation”.

Open Day, 17 listopada 2017 - zgłoś się!

Open Day to wydarzenie, podczas którego dowiecie się jak wygląda staż w GSK IT.

Wywiad: A-Team – Daj się poznać!

Rozpoczynając swoją przygodę z GSK IT jako stażysta dołączysz do grona A-Teamu. Co to jest i na czym polega nasz program stażowy, rozmawiamy z Leną Czubińską – obecną opiekunką programu stażowego.

A-Team - Daj się poznać!

Zastanawiasz się, jak wygląda staż w GSK IT? Wejdź i zobacz film stworzony przez naszych stażystów i dowiedz się więcej o nas.

Szkolenia w GSK IT

W GSK IT inwestujemy w kapitał ludzki! Naszym pracownikom zapewniamy liczne szkolenia techniczne, ale także pamiętamy o umiejętności miękkich. Spójrzcie, w ilu godzinach szkoleń w okresie styczeń – lipiec 2017 wzięli udział nasi pracownicy.